• světle modrá
  • světle růžová
  • červená

Látková plena 2 v 1 BoboLider

249,00 Kč
Bez DPH

Variabilní a štíhlá plena včetně 2 vkládacích plen připínaných na patentky pro děti od 3 do 12 kg.

Počet
skladem

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Velmi štíhlá plena typu Snap In One (vkládací pleny připínané na patentky), která díky svým malým rozměrům a velmi jemným látkám je vhodná už pro novorozence a nepřekáží při motorickém vývoji dítěte.

Velikost: od 3 do 12 kg (od narození do cca roku a půl, dle proporcí dítěte). Šířka se reguluje 2 řadámi patentek v pase, výška 3 řadámi patentek v přední části plenky. Tento systém zajistí, že se výborně přizpůsobí různým rozměrům dítěte.

Jemné gumičky kolem nožiček i na zádech a speciální všité kanýrky zajistí, že obsah zůstane vždy uvnitř plenky.

Součástí pleny jsou 2 vkládací pleny, které se připínají na patentky, což umožňuje při menším počůrání výměnu pouze vkládací pleny, nikoliv svrchní - tu je možné použít opakovaně. Vkládací pleny můžeme kombinovat podle požadované savosti:

- malá vkládací plena vhodná zejména na den nebo při častějším přebalování (rozměry 31 x 8 až 13 cm, plena se směrem k zadečku rozšiřuje). Připíná se do svrchní pleny 2 patentky.

- velká vkládací plena vhodná zejména na noc nebo pro více čůrající děti (rozměry 26 x 33 cm). Připíná se pomocí dvou párů patentekcož umožňuje složit tuto plenu 2 způsoby - kratší a širší z 4 vrstev nebo delší a štíhlejší z 3 vrstev.

Vkládací pleny jsou antialergické, velmi jemné, třívrstvé:

  • 1 kontaktní vnější vrstva z velmi jemného mikrofleesu pro pocit sucha  
  • 1 vnější bambusová vrstva
  • 1 vnitřní bambusová vrstva 

Složení vnější pleny je 100% polyester / 100% polyester laminovný PUL, který zajistí nepromokavost. Verze minkee je na omak velmi jemná, plyšová, dětmi oblíbená.

Údržba: Před prvním použitím nejméně jednou vyprat. Maximální savosti pleny dosáhnete po několika vypráních. Vnější plenu doporučujeme prát do 40 °C, vkládací pleny na 30-90 °C. Nesušit v sušičce, nežehlit, nevystavovat působení tepelných zdrojů.

2015-07-23