Seznam produktů značky OBEX

Výrobce kvalitních kožených capáčků.

OBEX je polským výrobcem kvalitních kožených capáčků, které jsou vhodné pro správný vývoj nožní klenby, jsou doporučovány Americkou asociací dětských lékařů a děti je prostě milují?

Kožené capáčky vyrobeny z té nejjemnější kůže, jsou výbornou alternativou k chození naboso a dětské chodidlo se v nich může svobodně rozvíjet.

Capáčky díky suchým zipům nebo gumičkám výborně drží na noze a děti si je obvykle nesundávají, jelikož jim nepřekážejí při hraní. Samozřejmostí je velmi měkká a ohebná protiskluzová kožená podrážka s kaučukovými prvky, která zajistí stabilitu i na plovoucí podlaze nebo dlažbě. Stélka kožených capáčků je minimálně vyztužená tenkou pěnovou vrstvou pro lepší termální izolaci, aby nožičky zůstaly v teple

Menší velikosti využijete pro děti, které ještě nechodí, jako zateplovací vrstvu do kočárku nebo při nošení v šátku či nosítku. Kromě toho na takto maličké noze vypadají naprosto úžasně. U starších dětí jsou výbornou alternativou ke klasickým bačkorám na doma, do školky i školy. Nejsou primárně určeny pro chození venku, ale máme vyzkoušeno, že při na suchém a nepříliš drsném povrchu se výborně osvědčí i jako první botičky.

Capáčky jsou kromě toho velmi lehké a skladné.

Existuje 36 produktů.

Zobrazení 1-12 z 36 položek